370022. VAS, lyslygte, lighter og skål, glas, delvist Göran Wärff, Kosta, anden halvdel af det 20. århundrede.
Vase med højde 16 cm Lanterne med højde 17,5 cm Lighter "snebold", højde 10 cm Skål med dekoration af luftbobler, diameter 11 cm.
Mindre slitage.