LUFTRIFFEL, Haenel, „model 303", Tyskland, 4,5 mm.

3699301. LUFTRIFFEL, Haenel, „model 303", Tyskland, 4,5 mm.

Serienummer 519599
Total længde ca. 113 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Serienummer 519599
Total længde ca. 113 cm.

Antal besøg: 1.208