HØVLEBÆNK.

HØVLEBÆNK.
3698485. HØVLEBÆNK.

Længde 120 cm.
Bredde 57 cm.
Højde 76 cm.

Brugsslitage. Dele af den forreste tang mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
3698485. HØVLEBÆNK.

Længde 120 cm.
Bredde 57 cm.
Højde 76 cm.

Antal besøg: 439