IVAR MORSING. Figurmotiv, olie på Panel, signeret.

369846. IVAR MORSING. Figurmotiv, olie på Panel, signeret.

14,5 x 16,5 cm.

Alders slid.

Kunstner/designer

Ivar Morsing (1919–2009)

Få foretaget en gratis vurdering!

14,5 x 16,5 cm.

Alders slid.

Kunstner/designer

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besøg: 1.458