DESK, mahogni med grøn lædertop, rokoko stil.

369735. DESK, mahogni med grøn lædertop, rokoko stil.

Stol medfølger. Skrivebordslængde 120, bredde 69, højde 77 cm.

Brugsslitage, skuffens lås er i stykker og små skader på læderpladen.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.924