VÆGLAMPE, saksearm, teaktræ med flettet bastskærm.

369733. VÆGLAMPE, saksearm, teaktræ med flettet bastskærm.

Midten af det 20. århundrede.

Brugsslitage og skader på skærmen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Midten af det 20. århundrede.

Antal besøg: 3.941