MAX PAPART. Max Papart med original litografi.

369673. MAX PAPART. Max Papart med original litografi.

Grøn, Roger. cercle d'art, Paris, 1985 Introduktion af Jean-Marie Dunoyer. med folde original litografi signeret i pladen og 366 illustrationer heraf 103 i farver.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Max Papart (1911–1994)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Max Papart (1911–1994)

Antal besøg: 1.643