369673. MAX PAPART. Max Papart med original litografi.
Grøn, Roger. cercle d'art, Paris, 1985 Introduktion af Jean-Marie Dunoyer. med folde original litografi signeret i pladen og 366 illustrationer heraf 103 i farver.