369668. VASER, 2 stk. Glas, dels Klas-Göran Tinbäck, Kosta.
To vaser fra Kosta, hvoraf den ene med hvid bund signeret Kosta48254 Tinbäck Højde hhv 11 og 15 cm.
Mindre vase ikke signeret, enkelte mærker, vasen af Tinbäck med ridser på undersiden af vasen.