FLY, 6 dele, almindelig mand.

369640. FLY, 6 dele, almindelig mand.

ruban, 2 stk høvlstål EA Berg Eskilstuna, længde 59 cm, 60 cm tomandshøvl, længde 21 cm håndhøvler, 2 stk, længde 27 cm, 19 cm B & O Liberg Rosenfors Lask klemme med vingemøtrik i træ, længde 41 cm.

en høvl mangler fronthåndtag, Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.646