STEFAN WALLMARK. Akryl på mdf-plade.

3696102. STEFAN WALLMARK. Akryl på mdf-plade.

„Lilla Luleå Älvs Källflödet“, signeret og dateret 08, 40x32 cm.

Uramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uramad.

Varberg Auktionskammare
Antal besøg: 369