AXEL PETERSSON DÖDERHULTARN. Skulptur, stående harmonika, udskåret træ, hånd- og stempel signeret.

369593. AXEL PETERSSON DÖDERHULTARN. Skulptur, stående harmonika, udskåret træ, hånd- og stempel signeret.

Højde ca 27 cm.

Mindre aldersslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 27 cm.

Mindre aldersslitage.

Antal besøg: 3.910