KARL BERTIL NILSSON. „MODEL VED BLOMSTERVINDUET“.

3694118. KARL BERTIL NILSSON. „MODEL VED BLOMSTERVINDUET“.

Monogram signeret og dateret 1983, olie på lærred, med titlen a tergo, 87x98 cm.

Ramme med håndteringsslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme med håndteringsslid.

Antal besøg: 538