GUSTAV RUDBERG. Kystlandskab.

GUSTAV RUDBERG. Kystlandskab.
3692676. GUSTAV RUDBERG. Kystlandskab.

Farvelitografi, signeret og nummereret 310/360.

36 x 51 cm.

Rammemål: 49 x 68 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Lidt gulnet.

Kunstner/designer

Gustav Rudberg (1915–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

36 x 51 cm.

Rammemål: 49 x 68 cm.

Kunstner/designer

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besøg: 178