SMÖRGÖMMA, ny renæssance, nysølv, omkring århundredeskiftet 1900.

369266. SMÖRGÖMMA, ny renæssance, nysølv, omkring århundredeskiftet 1900.

Højde 15 cm, længde 21 cm.

Brugsslitage. Inderskål ikke original.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 15 cm, længde 21 cm.

Antal besøg: 3.543