WILGOT LIND. Sammensætning i blåt. Olie på lærred, signeret.

369241. WILGOT LIND. Sammensætning i blåt. Olie på lærred, signeret.

75 x 100 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

75 x 100 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 3.552