Elektrisk guitar, Harmony Les Paul, 1970'erne.

3692276. Elektrisk guitar, Harmony Les Paul, 1970'erne.

Længde ca. 100 cm. Mærket med etiket HD740AB.
Med blød taske.

Brugsslitage. Beskadiget pectrumbeskyttelse. Ridser og slagskader. Ikke funktionelt testet. Ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med blød taske.

Antal besøg: 1.534