STOLE, 6 stk, Nordiska Kompaniet, gustaviansk stil, 20. århundrede.

369226. STOLE, 6 stk, Nordiska Kompaniet, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Fast polstret og nittet polstring.
Sædehøjde 46 cm.
Sædebredde 50 cm.
Sædedybde ca 47 cm.

Brugsslitage, pletter, mærker, nogle ranker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Sædehøjde 46 cm.
Sædebredde 50 cm.
Sædedybde ca 47 cm.

Antal besøg: 2.463