OLA BILLGREN. Litografi, signeret og nummereret.

3692025. OLA BILLGREN. Litografi, signeret og nummereret.

Billedmål 61x42 cm.
Rammemål 83x63 cm.

Passepartout med fugtskader. Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Ola Billgren (1940–2001)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 61x42 cm.
Rammemål 83x63 cm.

Kunstner/designer

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besøg: 250