STOLE, 4 stk. Gustavianska. Pehr Andersson, Type VI, Lindome, Greggered, begyndelsen af det 19. århundrede.

369193. STOLE, 4 stk. Gustavianska. Pehr Andersson, Type VI, Lindome, Greggered, begyndelsen af det 19. århundrede.

To stole signeret PASL.
Total højde 81 cm.

Brug og aldersrelateret slid.
Delvis ormetung. Mindre skader på stoffet på undersiden af sædet.

Få foretaget en gratis vurdering!

To stole signeret PASL.
Total højde 81 cm.

Brug og aldersrelateret slid.

Antal besøg: 1.395