369106. HANS KOHL. "Stilleben med blomster", Olie på lærred, Signeret, ikke dateret.
Hans Kohl (1897-1990), "Stilleben med blomster", Olie på lærred, Signeret foran nederst til venstre: Hans Kohl. ikke det
Mål: 80 x 90 cm (højde x bredde).
Meget god stand.