OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Glömminge Öland", olie på Panel, signeret Lindholm.

368906. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. "Glömminge Öland", olie på Panel, signeret Lindholm.

32 x 40 cm.

mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

32 x 40 cm.

mindre pletter.

Antal besøg: 1.453