Apotekerhylde, Art Nouveau, 1920'erne.

368826. Apotekerhylde, Art Nouveau, 1920'erne.

Længde ca. 119, bredde 33, højde 193 cm.

Brugsslitage, ridser.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 2.394