DOBBELTDØRE, Safco døre. dk.

DOBBELTDØRE, Safco døre. dk.
3687935. DOBBELTDØRE, Safco døre. dk.

Højde ca 204 cm.
Bredde ca. 82,5 cm.

Brugsslitage samt ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 204 cm.
Bredde ca. 82,5 cm.

Antal besøg: 253