CHARLOTTA LILJEFORS. Olie på Panel, signeret.

368767. CHARLOTTA LILJEFORS. Olie på Panel, signeret.

Fugle i et vinterlandskab, ca. 31x39 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Charlotta Liljefors (Født 1943)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Antal besøg: 1.340