ANDRE KRAFFT, olie på lærred, signeret.

3687147. ANDRE KRAFFT, olie på lærred, signeret.

Billedområde 26x34 cm.
Rammemål ca 40x47 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Pletter på ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedområde 26x34 cm.
Rammemål ca 40x47 cm.

Antal besøg: 312