STURE LUNDGREN. Strandmotiv, olie på Panel, signeret.

368626. STURE LUNDGREN. Strandmotiv, olie på Panel, signeret.

37 x 45 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

37 x 45 cm.

Alders slid.

Antal besøg: 1.643