LÆNESTOLE, et par, Louis XVI-stil, 1900-tallet.

368624. LÆNESTOLE, et par, Louis XVI-stil, 1900-tallet.

Forgyldt, solidt polstret ryg og sæde. Mønstret polstring.

Brugsslitage. Let indtørret polstring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 992