LAMPER, Alabaster, et par, med skærme, 20. århundrede.

368580. LAMPER, Alabaster, et par, med skærme, 20. århundrede.

Højde 35cm uden skærm, ca 52cm med skærm.
Tekst nedenfor: ANF 149.

aldersslitage, ridser på den ene lampefod, revner på indersiden af lampeskærmene, små pletter, funktion ikke testet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tekst nedenfor: ANF 149.

Antal besøg: 676