BORD/VÆG LYS, smedejern, 1934.

368528. BORD/VÆG LYS, smedejern, 1934.

Signeret EB Længde 31 cm. Højde 17 cm. Bredde 15 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 763