SKYDEFLAP SEKRETÆR, mahogni, engelsk stil.

368444. SKYDEFLAP SEKRETÆR, mahogni, engelsk stil.

Længde 67, bredde 37, højde 87 cm.

Brugsslitage og ælde og bagben mangler støtte.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.180