BØRGE MOGENSEN, sofa, eg, model „2253", Fredericia Stolefabrik.

3684144. BØRGE MOGENSEN, sofa, eg, model „2253", Fredericia Stolefabrik.

Ramme i eg. Løs sidde- og rygsmerter. Længde ca 205 cm. Ryghøjde 97 cm. Sædedybde ca. 53 cm.

Brugsslitage. Mærker og ridser. Der mangler en læderrem såvel som en, der er brudt til sidepuderne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 727