VAS, glas, Ann Wärff, Kosta, 1978, signeret og dedikeret.

368410. VAS, glas, Ann Wärff, Kosta, 1978, signeret og dedikeret.

Vase med udhæng og delvist mat overflade og flere teknikker Signeret Kosta Unik 1978 Ann Wärff Dedikation indgraveret: Kram til Bengt fra Ann Vase højde 20 cm.

Ridser i bunden af vasen, indgraveret dedikation.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.228