KOMMODE, SMI, 1950'er/60'ere.

KOMMODE, SMI, 1950'er/60'ere.
3683699. KOMMODE, SMI, 1950'er/60'ere.

Teak og bøg.
Længde ca. 82, bredde 41, højde 85 cm.

Ridser, slagmærker.
Kant med skader.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Teak og bøg.

Ridser, slagmærker.
Kant med skader.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 340