PETER EUGÉN NILSSON. Akvarel, signeret og dateret -14.

3683200. PETER EUGÉN NILSSON. Akvarel, signeret og dateret -14.

Motiv af landbrugsbygninger.
Billeddimensioner: Ca. 24 x 36 cm
Uindrammet.

Bølget papir.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv af landbrugsbygninger.
Uindrammet.

Bølget papir.

Antal besøg: 548