LUFTRIFFEL MED KIKKERT SYN, Webley Tracker.

3682816. LUFTRIFFEL MED KIKKERT SYN, Webley Tracker.

Længde: ca. 93 cm.

Normal slitage
Der er dog en revne ved stemplet samt to skruer ovenfra (se billede)
Bestået funktionstest.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde: ca. 93 cm.

Normal slitage
Bestået funktionstest.

Antal besøg: 1.246