FLASKESKIP, Göran Fors, "Sverige" "Amerika" 1999.

368269. FLASKESKIP, Göran Fors, "Sverige" "Amerika" 1999.

Signeret G 1999. Længde 29 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.484