Et par bowlingstole, Brunswick.

3682096. Et par bowlingstole, Brunswick.

Jernstativ med plastiksæder. Sædehøjde ca. 42, ryghøjde 79, bredde 86, dybde ca. 60 cm.

Slid og slitage. Ridser, mærker og pletter. Klistermærkerester efter etiketter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 294