VÆG LYSESTAG, 3 stk., messing med prismer, 1900-tallet.

368141. VÆG LYSESTAG, 3 stk., messing med prismer, 1900-tallet.

Højde 28-40 cm.

Brugsslitage, afskårne snore og prismer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 28-40 cm.

Antal besøg: 825