JOSEP SEGRELLES. „Samitier“.

JOSEP SEGRELLES. „Samitier“.
3681101. JOSEP SEGRELLES. „Samitier“.

Litografisk trykning
Signeret på plade. På bagsiden, nummereret V933/100
32,2x33 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografisk trykning
32,2x33 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 224