MARIO BEDINI. Hockeyspillere.

MARIO BEDINI. Hockeyspillere.
3681096. MARIO BEDINI. Hockeyspillere.

Litografi
Signeret og nummereret 3/99
Med et tørt stempel fra V.Aznar-udgaven, Barcelona
80,5x60 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
Signeret og nummereret 3/99
80,5x60 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 177