SOFA, Ikea „Arild“ læder.

SOFA, Ikea „Arild“ læder.
3679957. SOFA, Ikea „Arild“ læder.

Højde ca. 76 cm.
Længde ca 204 cm.
Dybde 92 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 76 cm.
Længde ca 204 cm.
Dybde 92 cm.

Brugsslitage, mindre ridser.

Antal besøg: 1.192