367724. JOS. "Udsigt over to huse ved åen", olie på lærred, signeret, ikke dateret.
"Udsigt over to huse ved floden", olie på lærred, skilt.(sandsynligvis JOS MUNICH), ikke dat.
Meget flot landskabsmaleri med ramme. Idyllisk, romantisk landskab.
Mål: 74,5 x 94,5 cm (højde x bredde).
Meget god stand. Rammen delvist stødt.