En støbejernsskraber fra det 20. århundrede.

3674949. En støbejernsskraber fra det 20. århundrede.

100x28 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

100x28 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 435