KATAR, Indien, 18. århundrede.

3673612. KATAR, Indien, 18. århundrede.

Forgyldt blomsterindretning. Længde 42 cm.

Brugslager.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugslager.

Antal besøg: 417