BESTIKSÆT, 65 dele, nysølv, "Ingrid".

367163. BESTIKSÆT, 65 dele, nysølv, "Ingrid".

12 knive længde 24 cm.
12 gafler længde 21 cm.
12 knive længde 21,5 cm.
12 gafler længde 18 cm.
13 skeer længde 18 cm.
2 smørknive 15,5 cm.
Sauce ske længde 17,5 cm.
Pølse/skinkekniv længde 21 cm.

Slitage, ridser, gravering på store knive og gafler.

Få foretaget en gratis vurdering!

12 knive længde 24 cm.
12 gafler længde 21 cm.
12 knive længde 21,5 cm.
12 gafler længde 18 cm.
13 skeer længde 18 cm.
2 smørknive 15,5 cm.
Sauce ske længde 17,5 cm.

Antal besøg: 845