En skammel, Swopper Classic, Aeris, 2000'erne.

3671610. En skammel, Swopper Classic, Aeris, 2000'erne.

Ergonomisk arbejdsstol, lædersæde, højde ca. 65cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 238