JUAN DE SARIDAKIS. Tegning til plakat.

3671400. JUAN DE SARIDAKIS. Tegning til plakat.

Akvarel og blæk på papir fastgjort til pap
Signeret og signeret med initialer
36x26,5 cm.

Ræve. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Træramme svarende til roden.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

36x26,5 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 321