VIOLIN, mærket HOPF, 20. århundrede.

367136. VIOLIN, mærket HOPF, 20. århundrede.

Violinens længde er cirka 59 cm. Taske og to snore medfølger.

Slitage og ridser, taske med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 4.646