CLARINET, Eric Petterson, Stockholm.

367133. CLARINET, Eric Petterson, Stockholm.

Taskens længde ca 38 cm.

Slitage, ridser, taske med skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Taskens længde ca 38 cm.

Antal besøg: 3.926