STINSLYKTOR, 2 stk, 18/1900-tallet.

367115. STINSLYKTOR, 2 stk, 18/1900-tallet.

Plade. Højde henholdsvis 26 og 35 cm.

Slitage og skader. dele mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.165